viszontSzépjónapot kívánok!
viszontSzépjónapot kívánok!
Gratula! Nekem még nem megy a letöltés. Bőven 20. Mégsem megy.


NAGYON NAGY KÖSZÖNET neikik 
Szükség is van a 20 eléréséhez a segítségreKöszönömsok jó ember van itt a fórumon nekem már sokat sok mindenben segítettek
NAGYON NAGY KÖSZÖNET neikik
![]()
Jó lenne tudni....MIKOR LESZ A RÉGI ??????????????????????????
szivesen
ez azHajrá Hajrá
ja jaTuristaként gyönyörű, ott élni is csodás lehet, feltéve, ha tudsz franciául, különben elég nehéz dolgod lehet!
de mitMondjatok valamit
markos nadas a kiray ok magukat adtakSzerintem az egész banda gáz!!!!!!!!! Nem tudnak úgy viccelődni kis országunk helyzetén, ahogy mondjuk Hofi tudott egykoron!