Koszi a helyreutasitas, nem tudom honnet vettem ezt a hulye nebraskat. meg sosem voltam ott es nem is tudom minek mennek? lehet tul sok gyogyszert szedtem be mielott irtam.Es tenyleg a foldrajz sem az eros oldalam, mindig oszetevesztem ausztriat ausztraliaval.
Nem akarok veled kotekedni, draga baratom, de honnat szedted azt az oruletes baromsagot hogy Calgarytol Nebraska 3 orara van. Ugy latom hianyoztal a foldrajzorakrol, de lehet hogy meg is buktal foldrajzbol.
Sajnos ha a google.map ott megnezed lathatod hogy calgarybol nebraska 20 ora tavolsagra van. de mit is keresne egy egyszeri calgary ember nebraskaban ? Talan TOTO kutyat es Dorothyt ?
Lehet, hogy Alaska és nem Nebraska?

(Toto és Dorothy az Kansas...asszem)
De komolyra fordítva a szót, nem értem miért van szükség ezekre az össehasonlító statisztikákra, senki nem kényszerít senkit, hogy Kanadában maradjon...