Minek orultel Ma?

Olvastam valahol, hogy ma ünnepli 50. születésnapját Berecz András mesemondó és népdalénekes. Ezen felbuzdúlva rákerestem pár dalára, hallgattam még Ghymest és ez a folkos hangulat átcsapott egy eddig ismeretlen nosztalgiába. Jó érzés volt. :)
 
- Remekül aludtam
- A párom reggel megmaszírozott
- Ma együtt főztünk
Remek nap, és még nincs vége...;)
 
Reggel gyönyörűen sütött a nap :)
A szeretett férfi mellett ébredtem :D
Jó társaságban dolgozom.
Itt lehetek a fórumon veletek (igaz csak titokban, mert elvileg dolgozom)
És még hátravan a nap fele....
 
Szerető férjem,boldog,kiegyensúlyozott kisfiam van,aki a nap minden órájában bizonyítja az irántunk érzett szeretetét.
 
Termoakupresszúrás masszázságyban élveztem a nyár melegét és jó hangulatom lett,a hűvös,esős napon.://::razz:
 
Ma végre sikerült eljutnom a fodrászhoz :) Neked, Kedves Olvasó, lehet, ez nem mond semmit, de egy ősasszonynak sokat jelent. A figaró csodát művelt velem :D. No, ezért örültem :p Mellesleg, hosszú évek után fodrászt váltottam... úgy kellett neki... :D
 
Este nyomtattam egy felvasalható Kisvakond-képet, és a kislányom egyik fehér pólóját díszítettem vele. Előre örültem, holnap mennyire boldog lesz, ha meglátja...
 
kissma nagyon orultem annak, hogy amikor felebredtem a ferjem azt mondta meg mindig ugyanugy szeret mint 15 evvel ezelottkiss
 
Oldal tetejére