Minek orultel Ma?

Ünnepnap, együtt a család. Körülnéztem és örültem, hogy még össze lehet őket terelni egy asztalhoz (néha).
 
Annak örültem ma, hogy mindent el tudtam intézni könnyedén, a hivatalokban kedvesek voltak az ott dolgozók, segítőkészek és nem kellett sokat várnom!
 
Annak örültem, hogy a kisunokám örült annak a mesekönyvnek amit kapott tőlem, mert benne volt a Piroska és a Farkas.
 
Gyakran érzem egyedül magam, de ma rá kellett döbbennem hogy sokkal de sokkal többen vannak velem mint képzelném. Mondjuk erre nem egy nap jöttem rá. De ennek örültem ma, és holnap is fogok, és azután is..
 
Ezt Neked , Kedves - keszeges !
szegyenlos.gif
 
Oldal tetejére