Nevessünk...Írj egy viccet!

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
[FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot] Szőke nő telepíti a Windows-t. A gép kiírja: [/FONT]
[FONT=&quot] "Kérem, tegye be a harmadik lemezt!" [/FONT]
[FONT=&quot] Mire a szőke: [/FONT]
[FONT=&quot] -Anyádat, már a második is alig fért be![/FONT]
 
[FONT=&quot] Apácákat szentel a pap. [/FONT]
[FONT=&quot] Az elsőtől kérdezi a pap:- Érintettél már péniszt? [/FONT]
[FONT=&quot] - Csak az ujjammal![/FONT]
[FONT=&quot] - jó, akkor mosd meg az ujjadat a szentelt vízben! [/FONT]
[FONT=&quot] A 2.-nak ugyanez a kérdés. [/FONT]
[FONT=&quot] - Igen de csak a kezemmel![/FONT]
[FONT=&quot] - Akkor mosd meg a kezed a szenteltvízben! [/FONT]
[FONT=&quot] Mire hátulról előreszól az Anna nővér. [/FONT]
 
Ádám már nagyon régóta egyedül van a Paradicsomban, és nagyon unatkozik.
Észreveszi ezt Isten, és megsajnálja. Megkérdezi tőle:
- Ádám, mit szólnál ahhoz, ha teremtenék melléd egy méltó társat, aki szeret téged, lelki társad lesz, vonzó, kiszolgál téged mindenben, intelligens és humoros is egyszerre?
- Hát ez rendkívül jó lenne - mondja Ádám. - És mit kellene érte adnom cserébe?
- Mindezért cserébe az egyik bordád, az egyik szemed, kezed és lábad kellene adnod.
- És... mit adnál egy bordáért?
 
Két tehén beszélget:
- Hallottál arról az új betegségről, amitől a tehenek megőrülnek? Kergemarha kór vagy mi.
- Igen. Még szerencse, hogy mi pingvinek vagyunk.
 
- Miért feszül Superman pólója?
- ???
- Mert S-es...

- Hogy hívják az etópot egy körrel a fején?
- ???
- Rajzszög.

Két tehén beszélget:
- Hallottál arról az új betegségről, amitől a tehenek megőrülnek? Kergemarha kór vagy mi.
- Igen. Még szerencse, hogy mi pingvinek vagyunk.
 
- Móricka! Ebben a dobozban reggel még két szelet csokoládé volt, most pedig csak egy van! Meg tudod ezt magyarázni?
- Igen, apa! Reggel még nagyon sötét volt, és így nem vettem észre a másikat!
 
Este a falusi moziban megy a film. A film közepén érkezik egy katona, és leül egy fiatal lány mellé.
Vége a filmnek, felkapcsolják a villanyt, a katona mögötti sorban egy öreg néni felkiált.
- Úristen, itt kefélnek!
Mire a fiatal lány:
- Te jó ég! És pont engemet!
 
Újságárus gyerek:
- Óriási szenzáció! Az évszázad csalása! 236 ezer 771 balekot átvertek!
Jön egy fickó, gyorsan megveszi, ráveti magát, ott helyben végignézi, de semmi érdekeset nem talál benne. Rákiabál a gyerekre:
- Mit jelentsen ez? Ebben egyetlen érdekes hír sincs!
- Óriási szenzáció! Az évszázad csalása! 236 ezer 772 balekot átvertek!
 
Két görénytulajdonos beszélget.
- A te görényed hol alszik?
- A lábamnál.
- És nem büdös?
- Majd megszokja. xD
 
- Az esküvő előtt azt mondtad, hogy én vagyok az istennőd - mondja a feleség a férjének.

- Úgy is volt, de azóta ateista lettem.
 
Bettike! Ha szavanként egy hozzászólás, akkor egy viccel ki van a 20 hozzászólás! Ne is törődj vele, hogy szétzilálod a topikot! Nyugodtan szórd tele, fő, hogy a TE érdeked érvényesüljön!! :kaboom:
 
Szőke nő a barátnőjénél van vendégségben, amikor megszólal a mobilja.
- Szia drágám, honnan tudtad, hogy itt vagyok?
 
Döncike kérdi a papájától:
- Apu, tudod melyik vonat késik a legtöbbet?
- Nem én!
- Amelyiket tavaly karácsonyra ígértél.
 
- Mi szeretnél lenni, ha nagy leszel? - kérdezi a hatéves Pistikétől a pszichológus.
- Orvos, festőművész vagy ablakmosó. - feleli a gyerek.
- Hát, ez nem egészen egyértelmű.
- Dehogynem! Pucér nőket akarok látni, és kész!
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére