Van ötletem miért bolondulVárok üzenet mozgást
A sajátom lehet nem számít újnak még ha új is
Látom a szakértőktől hiába kérdeztem ilyeneketVan ötletem miért bolondul
A múltkorában is levélcím ekcémája volt a CH-nak
Most ott nézegetem az okokat
Akkor kénytelen voltam egy freemailt létrehozni.
Most beléptem oda.
Az első amit tudtam és most is észleltem
A freemail olyan lett mint a prepaid kártya újíttatás
Lükén túlhisztizett
Most ezt mondja jelszóerősség változtatásra vagyok kényszerítve
Megtettem had örüljön aki kitalálta
És belépve látom: kb 2018 november óta ott csücsülnek a hiányolt levelek
Azóta nem továbbított nekem semmit
Ez a feltételezésem
Most akkor új időszámításnak tekintem a CH levélküldési problémámat
A fent írottakból a be és kikapcsolásra tett megfigyeléseimet #4651 fenntartom:eskü alatt is
Ha ott változás lesz írok
Én ezt elhinném ha nem lenne a levelet kísérő x- spam statusz és X-Spam-ScoreA legtöbb ingyenes levelező program úgy küzdi le a spam leveleket, hogy, ha egy címről több levelet is kaptál, de oda nem írtál, azt automatikusan spamnak veszi.
Valaszod technikai része elég jó
De vannak lennének ott tennivalók
Meg kéne nézni mégis mitől dobálhatják el a levelezők a CH-t
Minden levél forrása ír egy olyat:
X-Spam-Status: No, score=-1.441 (most jött)
X-Spam-Score: 1.3 (+) (2013ban jött)
Ezek azok amik minősítenek egy érkező levelet
Ezt lehet megkérdezni Goyotól miért van és mit jelent
Megnéztem egy 2013 levelet és egy 2018 levelet
Az X-Spam számuk igen különböző
Az hogy mi alapján szűtik otthon az miféle labda átpasszoló dolog?
Előbb azt kell megtudni a CH leveleit nemzetközi spam beállyítás vizsgálat szerint miként értékelik
Az adat (xspamstatus) mindenütt megy a levéllel
Legfeljebb az változhat ki mekkora xspamstatusnál dobja el a levelet
de hogy ez az x spamstatus miként kerül és hol ble ezt én nem tudomde ott a két adatom mennyire más a most érkezett
Akkor ne hidd!Én ezt elhinném ha nem lenne a levelet kísérő x- spam statusz és X-Spam-Score
Az egy nemzetközi szőrő
Akkor az NEM szolgáltató...Szép szavak igaznak hangzanak
De tudod mit miondtak az én egyáltalán nem ingyenes levélszolgáltatómnál
Nincsen semmilyen spam szűrés náluk
A logikának meg az mond ellent, hogy egy fizetett szolgáltató nem szűr a XXI. században.Az ellentmond amit az ingyenesekre mondtál
Csakhogy a címben az admin elnevezés található...Ellent mond a mostani mondatodnak is
Akkor hát mi a tényleges baj?
Mondok még valamit: van egy hhw fórum ingyenes c2 levelező van beállítva
Évek óta és jönnek a levelek: [email protected]
Ide is beállítottam ezt az ingyenes c2 levelezőt próbára: nézzük innét (CH) jönnek-e?
Én senkire nem tolok semmit.Már meg az én stabil szolgáltatómra tolod?
1 órája még az ingyenesekre
No hát mi nem teszünk semmit "de a baj nálad van"
ugye ez a legkönnyebb?
E kettőre válaszolok mert úgy lesz kerekValamint azt, hogy nem tartom XXI. sz.-i szolgáltatónak azt, aki fizetős létére még spam-ot sem szűr.
Amit nem említettem, de tény, hogy akinek gmail-os címe van az nem panaszkodott idáig, hogy nem kap levelet a CH-tól.
Nem az idézésre válaszok pedig azt nem értem.Hagyjuk mostCsakhogy a címben az admin elnevezés található...
Nem az idézésre válaszok pedig azt nem értem.Hagyjuk most
Azért idézek hogy gyere az értesítőre
Kérdezek mindjárt:
Tudjuk a Google milyen mohón terjeszkedő
Tudjuk mindég mindenütt valamilyen módon kényszerít valamre
Ettől nagy és terjeszkedő
A CH-t is állandóan tapogatja Google robot
Minden aljasság elképzelhető róla
Kérdés: Nem tartod lehetségesnek hogy úgy avatkozik be
Mert a CH tagjainak száma százezres nagyságrendű.
Ezt a csoportos e-mail küldést úgy befolyásolja hogy sorra dobálják el a levelezők a CH leveleit?
És csak az övé működjön jól?
Hisz a sok százezres CH tagot átkésztet a Gmailra
Ezért is lett a legnagyobb levelező
De belopott valamit a CH-ba amitől leállnak a többi levelezők
Csak az automata levelekbe
Ha igen át kell szervezni az automatikus levelek útját, módját.
Ez a Goyo témája
Szidta valaki?Lehet szidni, fitymálni a guglit,
Melitta tudod mire értem a csoportos leveleket ne csináld az értetlentBeszelsz ossze vissza, nem kuldunk csoportos emaileket