Az új fórum rengeteg szolgáltatással bír, de sok embernek gondja van vele....kérlek írjátok ide őket és igyekszem választ adni...ezzel kapcsolatban van egy súgónk is...
Sajnos nem működik a súgó link.
Eredeti kérdésem: hogy csináltam két évvel ezelőtt ezt a szövegdobozt? Kék színű.
https://canadahun.com/temak/terry-p...d-regények-javasolt-olvasási-sorrendje.58067/
Jelenleg csak az ilyen-olyan feltételek esetén látható dobozt találom, amiből én a HIDE blokkot választottam és az rózsaszín. https://canadahun.com/temak/terry-p...vasolt-olvasási-sorrendje.58067/#post-5507861
Igazából csak egységbe szeretném foglalni, erre a kék dobozka is jó volt. Javaslat?