Problémád van a fórum kezelésével? Írd ide...

Sziasztok, ügyetlen vagyok és nem találom őket, vagy tényleg eltűntek/nem elérhetőek az ebook-os topicok? Pontosítva: a gyerekkönyveset látom, de semmi egyebet. A régebben könyvjelzőzöttek esetében pedig ezt írja ki:
A művelet végrehajtásához nem rendelkezel megfelelő jogosultsággal.

köszönöm a választ előre is :)
Légy szíves még legalább egy hozzászólást írni, és figyelni a játékszabályokra a szójátékoknál! Ahogy láthatod, ott senki nem ír egymás után többször!
 
Hello, probaltam elerni azt vagy azokat akik fent tartjak ezt a forumot ugyanis van egy hiba a beleptetesben de eddig egyik levelre sem kaptam valaszt. Valaki meg foglalkozik itt az oldalal vagy nem?
 
A beleptetesnel van gond. Keri a two step verification kodot, megadom de azt mondja nem jo. Probaltam torolni a kodott az alkalmazasbol, ujra beirni hogy talan mas kodott general akkor de nem.
Jelzem a webmester felé (bár más nem jelzett ilyen gondot). Viszont van egy kérdésem: ha nem jó, hogy tudtál belépni?
 
Van meg 8 egyszerhasznaltos kodom.
Mivel a webmestert nem értem még el, az adminnak jeleztem, ő gyakrabban tud kontaktálni a webmesterrel (mivel ő kanadai, az időeltérés miatt még ő is csak most kezdheti átnézni az éjszaka kapott üzeneteket, úgyhogy türelem).
 
Utoljára módosítva:
Sziasztok!

Ebben a fórumban, (E-Book vegyes /szakácskönyv, magazinok stb II. ) hiába kattintok a tetszik gombra, nem fedi fel a rejtett tartalmat, a III-ban minden gond nélkül megy. Az I-ben sem nyilik meg, most próbáltam...
Sajnos én is ezt tapasztalom sok lezárt fórumban. Hiába kattintok, nem nyílik meg a rejtett tartalom. Köszönöm a választ.
 
Sajnos én is ezt tapasztalom sok lezárt fórumban. Hiába kattintok, nem nyílik meg a rejtett tartalom. Köszönöm a választ.
Ha visszaolvasol, csak itt ebben a témában tucatszor megírtuk (persze ki nyálaz át több mint 200 oldalt), az új CH motor (szerverprogram) üzembe-helyezésekor konvertálni kellett a hozzászólásokat az új platformra, ami néhány millió üzenet konvertálását jelenti. Ebből pár ezer sajnos hibásan konvertálódott (a htnx tagokat tévesen hrt-nek vette, azaz a tagnak a hozzáféréshez rendelkeznie kellett hozzászólással az adott témában, ami lezárt témánál nyilván lehetetlen, ha addig nem tette meg). A félmilliós látogatottságot elért témákat pedig technikai okokból le kell zárni (különben az index fájlok elveszik a tárhely nagyobb részét).
Amit tehetsz, az ilyen hozzászólást jelzed az alatta lévő jelent gombbal és amikor valamelyik moderátor felszabadul egyéb teendői alól, megvizsgálja (lehet törli is mert halott a benne lévő link például).
 
NEm csak nalunk lehet hiba hanem a lezart topicok tobb evesek sok eseten es a feltolto oldal is rengeteg megszunt.
A hozank feltoltott anyagokat garantaltan csak 2 evig tudjuk megorizni, mint irta Flamingo nem vegtelen a hely a szerveren.
 
Azért jó olvasni ilyen információt is.Szembesülünk vele milyen bonyolult rendszer is lehet időnként.
És nem olyan egyértelmű hogy pont klappoljon minden.
És ezt komolyan mondom.
Már korábban megírtam, hogy a CH-nak a tagok számára látható része kb a fele a rendszernek (ha nem kevesebb)..
 
Megírtad de nem volt szemléletes.Az csak egy kijelentés
Ez az amikor nem sikerül átadni valamit.
Millió ember így jár.Nem érthetik ha nem szemléletes a példa.
Öveges József tudja(ta) a titkot
Nem hinném, hogy rajtad kívül érdekel-e egyáltalán valakit a CH szervezési és technikai háttere, ezért nem részleteztem anno.
De, ha igen, jelezze és a jogosultságom szintjéig tudok tájékoztatást adni, ha nem is Öveges professzor színvonalán,
 
Szia 2006 óta vagyok az oldalon eddig minden remekül működött , láttam a legális ebook-okat is , évek óta :) , viszont tegnap mikor feljöttem az oldalra a szokott linkre kattintva ezt kaptam ....
CanadaHun - Kanadai Magyarok Fóruma - Hiba
A művelet végrehajtásához nem rendelkezel megfelelő jogosultsággal.

Mit tettem, vagy mit nem tettem, hogy most nem láthatom ?
A választ előre is nagyon köszönöm !
 
Szia 2006 óta vagyok az oldalon eddig minden remekül működött , láttam a legális ebook-okat is , évek óta :) , viszont tegnap mikor feljöttem az oldalra a szokott linkre kattintva ezt kaptam ....
CanadaHun - Kanadai Magyarok Fóruma - Hiba
A művelet végrehajtásához nem rendelkezel megfelelő jogosultsággal.

Mit tettem
Csak olvastál hozzászólásokat, de nem írtál régóta.
, vagy mit nem tettem
Nem lapoztál vissza itt egyetlen oldalnyit sem, mielőtt megírtad ezt a hsz-ed.
, hogy most nem láthatom ?
A választ előre is nagyon köszönöm !
Nem ismételném, hisz ott van az előző oldalon, de gondolom időközben magad is rájöttél, mert újra állandó a tagi státuszod.
Neked is javaslom a legalább heti 1 hozzászólást.
 
Ismét előállt ez a hiba nekem is!!!
kb 2 éve is volt
Nekem se jönnek a emailra a értesítések a privát beszélgetésböl
Nem jönnek az e-mail értesítők a privát levelekről
Most még a bepipálás lehetőségét se találom.
De be volt és jöttek.Most pedig nem jönnek.
Sőt még gondom kényelmetlenségem van az e-mail értesítés bekapcsolásával a már feliratkozott témáknál
Minden téma sor elején van egy pipa lehetőség
Azt (azokat) kipiálva.
A lista alján van beállítási opciók
A kiválasztottaknál e-mail értesítés be, vagy ki kapcsolása
És a mehet gomb
Nem csinál semmit
Nem teszti ki a jelzést az e-mail felirathoz
Másik megközelítése a feliratkozásnak

A téma tetején téma feliratkozás majd kérdés: e-mail vagy nélkül.
Innét se kapcsolja be az e-mailküldést.
van régebbi e-mail feliratkozás a követett témáknál ott kint a pipa néhánynál.
Hogy onnan most jön-e nem tudom.lassan mozgó téma ezért nem tudom.
 
Utoljára módosítva:
Oldal tetejére