Varoterem 2

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Hello!! a regi de 1-el megujult oreg macska vagyok !! Elfelejtettem a jelszavamat es az e-mail cimmet es ujra kellet regisztralni magam ((. Itt probalok eligazodni ezen a forumon, de nagyon el vagyok veszve. Nekem egy fakanal kell a kezembe es kavarni a rantast,nem a netten logni )).
 
Szia
MEg fogsz mindent talalni, mi is tanuljuk az uj modit;)
 
dialuna írta:
:44: Szeretném elolvasni emlékirataidat amikor végre kiadásra kerül!!!:roll:

Ha kesz lessz kuldok egy copyt. most telen jobban lessz ra idom. Amikor elkezdtem akkor az elso vazlat 3 oldal volt aztana masodik mar ot aztan rajottem ,ha realis akarok lenni akkor ez nagyon sok oldal less de sokan biztatnak es ez doppingol:p
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére