Nem vetted észre, ami magyar, azt ebben az országban próbálják letiporni, gyalázni, de feláll még ez a nép, és megtanul, nem kicsi lenni, és lámpánál, még nem tudtak lepisilni, mert nem értek utol, városon kívűl, már jön a nagyobb cm3, de 150-ig jó az enyém is.(13. 16v sohc)\\m/
én ha autót vásárolok alkatrészárak alapján fogok dönteni
üzembiztos kis fogyasztású
Szóval a megbízhatóság mintaképe
Éppen ezért a kisebb jövedelműek kiváló autója.Mondhatnám népautó
Arra minden korban és minden rendszerben szükség van.
A válságot is jobban vészelik át az autószalonjaik
Jobban mint az Opel
Mutatja mégiscsak nagy kereslet van rá
Tehát összességeben Jó értékelést kap.Tőlem
Az értékelés nem egyetlen szempont alapján kell készüljön
Persze a nagy arcú BMW-s akinek jut az nem így nézi.
Nem is neki készül
De ne is mondjon véleményt egy BMW-s
Neki sosem lesz tárgyilagos véleménye Ő csak hasonlítgasson az egy árkategóriában lévőkkel
Mire kell az autó?
1. közlekedési eszköz A-b pontba?
2. statusztszimbólum?
Ezt kell eldönteni, és ez alapján válassz autót.