Több fiatal lánnyal beszéltem, és ha megismerkedik egy fiúval aki tetszik neki, inkább azonnal lefekszik vele, hogy el ne veszítse. Ezek után hogyan fognak neki udvarolni?
Természetesen sehogy... Bár a felvetésben nekem az is furcsa, hogyan lehet elveszíteni valakit, aki nem is volt a miénk, hiszen ez nem azon múlik, hogy ágyba bújtunk-e vele vagy sem.