Hírek Kiderült, Sulyok Tamás miért módosította a munkácsi támadásról szóló bejegyzését

Fény derült a rejtélyre, hogy Sulyok Tamás miért törölte ki az orosz szót a nyilvános posztjából.

A munkácsi rakétatámadás után Sulyok Tamás köztársasági elnök együttérzését fejezte ki a sérültek felé, azonban a Facebook-posztjából hamar kitörölte az orosz szót. Ez óriási felháborodást okozott az ellenzéki politikusok között, Dobrev Klára és Magyar Péter is azon a véleményen van, hogy Sulyok Tamásnak „mélységesen el kellene szégyellnie magát”.

A köztársasági elnök kiemelte a bejegyzésében, hogy „az orosz-ukrán konfliktus mielőbbi befejezése mindannyiunk érdeke”, és abban bízik, hogy ezt a háborúzó felek is képesek lesznek belátni, és
„a nemzetközi diplomáciai erőfeszítéseknek köszönhetően hamarosan pontot tesznek ennek az embertelen és értelmetlen vérontásnak a végére”.
Mind ez idáig nem lehetett tudni, hogy Sulyok miért módosította a posztját, és miért törölte ki az orosz szót belőle, azonban az Index most azt írja, hogy információik szerint azért került sor a változtatásra, mert az államfő hivatala részletes megerősítést a támadás körülményeiről még nem kapott, de Sulyok Tamás fontosnak tartotta, hogy az elsők között fejezze ki mély együttérzését.

Helmeczi Benjamin​


1755777418213.png
 
"Közösségi oldalán Volodimir Zelenszkij ukrán elnök azt írta, több cirkálórakétát lőttek ki egy amerikai tulajdonú vállalatra Kárpátalján. Állítása szerint egy átlagos civil vállalkozás volt, amelyet amerikai befektetések támogattak, és mindennapi használati cikkeket, például kávéfőzőket gyártott. „Mégis az oroszok célpontjává vált. Ez nagyon beszédes” – tette hozzá."

Nagy kelete lehet a kávéfőzőnek mostanában arra, ha 600 ember dolgozott az éjszakai műszakban, amikor a támadás történt.
Kukoricát is rengeteget termelnek, többet, mint a háborúban nem lévő országok, döbbenet, ki a f.sz eszik már meg ott annyi kukoricát, lehet, hogy abból is bombát gyártanak.
 
Szépen módosul a média szóhasználata a támadással kapcsolatban.
A digitális ˝harcosok˝ áttértek arra hogy NEM Munkácsot támadták meg hanem a város melletti hadiüzemet.
Ezzel finoman arra utalnak hogy az oroszok nem lakóhelyeket támadnak csak katonai létesítményeket.
MÍG az ukránok a magyar polgárok jólétét veszélyeztetik azzal hogy lebombázták a Barátság olajvezeték egy részét.
Természetesen ez a retorika az alsó illetve közép rétegnek szól a kormány nem osztja ezt de, nem is cáfolja.
Így mindenki boldog a politikusok szétteszik a kezüket hát mi ilyet nem mondtunk....a szavazóbázis meg vissza kacsint tudjuk mi azt...
Az oroszok pedig 3 év alatt csak most fedezték fel ezt a hadiüzemet, vagy az ukránok olyan ügyesek, hogy 2 hét alatt átállnak a kávéfőzőről a haditermékekre:)
 
Kukoricát is rengeteget termelnek, többet, mint a háborúban nem lévő országok, döbbenet, ki a f.sz eszik már meg ott annyi kukoricát, lehet, hogy abból is bombát gyártanak.
Ha már konteo, a kukoricából olaj készíthető, abból meg biodizel.
Az meg a tankoknak üzemanyag, így legális célpont a kukoricaföld. (Csak ne lenne olyan sok....)
Ez kicsit olyan, mint a gyermekkórház bombázása. (Az ottani orvos felnőttet is kezelhet, az meg lehet katona, ami legális célpont, tehát a gyermekkórház is.)
 
Ha már konteo, a kukoricából olaj készíthető, abból meg biodizel.
Az meg a tankoknak üzemanyag, így legális célpont a kukoricaföld. (Csak ne lenne olyan sok....)
Ez kicsit olyan, mint a gyermekkórház bombázása. (Az ottani orvos felnőttet is kezelhet, az meg lehet katona, ami legális célpont, tehát a gyermekkórház is.)
Lásd Gáza, ott is mindenki terrorista vagy a rokona az.
 
Most olvasom hogy hogyan is telt új festményre a Sándor palotának.
Nagy Zsuzsanna, Sulyok Tamás köztársasági elnök felesége Kaposvárra látogatott, hogy szerezzen egy Rippl-Rónai-festményt a Sándor-palotába.
Nagy Zsuzsannát a fideszes polgármester a Rippl-Rónai Múzeumban fogadta. A videóból kiderül, hogy az elnök felesége korábbi látogatásakor megemlítette, hogy jól nézne ki a Sándor-palotában egy Rippl-Rónai József festmény. Szita Károly erre emlékezett.

Gondoljon magában azt, amit akar, és akkor udvariasan mondja ki, hogy mégis valami másikat szeretnék. Önre van bízva
– mondja a polgármester Nagy Zsuzsannának, aki ezt úgy kommentálta, hogy:

Ez nagyon jó ajánlat, az biztos.
A videóból nem derült ki, hogy a köztársasági elnök felesége melyik festményt választotta.
(ami az államé az közös)
 
Most olvasom hogy hogyan is telt új festményre a Sándor palotának.
Nagy Zsuzsanna, Sulyok Tamás köztársasági elnök felesége Kaposvárra látogatott, hogy szerezzen egy Rippl-Rónai-festményt a Sándor-palotába.
Nagy Zsuzsannát a fideszes polgármester a Rippl-Rónai Múzeumban fogadta. A videóból kiderül, hogy az elnök felesége korábbi látogatásakor megemlítette, hogy jól nézne ki a Sándor-palotában egy Rippl-Rónai József festmény. Szita Károly erre emlékezett.

A NER bulit tart a főtéren
Matolcsy tart autó kiállítást


Lehet, hogy egy kép erről: 8 ember, autó és szöveg
 
Fegyverbeee..
Az ország köztársasági elnöke, aki megtestesíti nemzet egységét, és őrködik az államszervezet demokratikus működése felett, egyben a Magyar Honvédség főparancsnokaként is ügyködik. Most Sulyok Tamás lő- és menetgyakorlaton vett részt a Magyar Honvédség püspökszilágyi kiképzőbázisán, ahol fegyvert ragadott, hogy elrettentse Magyarország ellenségeit.
1763730634342.png 1763730651247.png
 
Fegyverbeee..
Az ország köztársasági elnöke, aki megtestesíti nemzet egységét, és őrködik az államszervezet demokratikus működése felett, egyben a Magyar Honvédség főparancsnokaként is ügyködik. Most Sulyok Tamás lő- és menetgyakorlaton vett részt a Magyar Honvédség püspökszilágyi kiképzőbázisán, ahol fegyvert ragadott, hogy elrettentse Magyarország ellenségeit.
Csatolás megtekintése 2086163Csatolás megtekintése 2086164
Szatyor fing úr jobban teszi, ha marad a vasalásnál meg a borsófőzeléknél. :)
 
Fegyverbeee..
Az ország köztársasági elnöke, aki megtestesíti nemzet egységét, és őrködik az államszervezet demokratikus működése felett, egyben a Magyar Honvédség főparancsnokaként is ügyködik. Most Sulyok Tamás lő- és menetgyakorlaton vett részt a Magyar Honvédség püspökszilágyi kiképzőbázisán, ahol fegyvert ragadott, hogy elrettentse Magyarország ellenségeit.
Csatolás megtekintése 2086163Csatolás megtekintése 2086164
1763737174265.png



"Reszkess piszok, jön a Hypo." :D
 
Fegyverbeee..
Az ország köztársasági elnöke, aki megtestesíti nemzet egységét, és őrködik az államszervezet demokratikus működése felett, egyben a Magyar Honvédség főparancsnokaként is ügyködik. Most Sulyok Tamás lő- és menetgyakorlaton vett részt a Magyar Honvédség püspökszilágyi kiképzőbázisán, ahol fegyvert ragadott, hogy elrettentse Magyarország ellenségeit.
Csatolás megtekintése 2086163Csatolás megtekintése 2086164
Jobban mutatott volna az a kép, ahol a pisztoly a mellkasára erősitve azt sugallja, itt tökönlöves következik...
 
Van olyan aki fegyvert fog és van olyan aki....
Komoly osztrák gondok. Panaszkodott az osztrák köztársasági elnök, hogy még az újságot sem tudta kiolvasni, miközben kipróbálta a Koralmbahnt, a Graz-Klagenfurt közötti vadonatúj vasútvonalat.
Nem a sztyeppén megy, enyhén szólva. 6 milliárd euró adófizetői pénzből épült, 2×127 km, 100 híd, 23 új állomás, 33 km-es alagút (összesen 50 km), 250-nel mennek a szerelvények, a korábbi 3 órás út 41 percre (!!) rövidült. Herr Van der Bellen, tessék rövidebb magazinokat vinni a vonatozásra! És mi az, hogy csak úgy a nép közé tetszik vegyülni.
 
Lehet, hogy sokaknak fel sem tűnt, de a saját hagyományát tartva Sulyok idén is elmondta december 26-án a beszédét.
(észre sem vettem)
Úgy tűnt tehát, hogy Magyar Péternek szabad a pálya, aki tavalyhoz hasonlóan idén is bejelentkezett az újévi beszédre.

Nade Sulyok nem hagyta ennyiben, és kedd este Készülünk … szöveggel kirakott egy posztot, amiben kamerák előtt Kapu Tibor űrhajóssal pózol.
Na de aki Cserhalmi Györgyre kíváncsi az az RTL-en meghallgathatja
 
Lehet, hogy sokaknak fel sem tűnt, de a saját hagyományát tartva Sulyok idén is elmondta december 26-án a beszédét.
(észre sem vettem)
Úgy tűnt tehát, hogy Magyar Péternek szabad a pálya, aki tavalyhoz hasonlóan idén is bejelentkezett az újévi beszédre.

Nade Sulyok nem hagyta ennyiben, és kedd este Készülünk … szöveggel kirakott egy posztot, amiben kamerák előtt Kapu Tibor űrhajóssal pózol.
Na de aki Cserhalmi Györgyre kíváncsi az az RTL-en meghallgathatja
Sulyok Tamás köztársasági elnök Kapu Tibor kutatóűrhajóssal együtt köszönti az új évet a közmédia csatornáin szerda éjfél után, tette közzé az MTI, így immár hivatalos,
 
Kapu Tibor kutatóűrhajóssal
Legalább mi ne ámítsuk az istenadta népet, a pontos neve:
Ű r t u r i s t a
Csak egy kicsivel tovább tartott mint Katy Perry hasonló eseménye,
ami után a hölgyet elmondták mindennek is.
Ez is marha drága / kb. 50 milliárd forint / volt, és nagyon káros a drága Földünket tekintve.
Mint láthatjuk, az egésznek valójában csak fideszes kampány céljai voltak és vannak.
Hazudós óriásplakát vagy nemzethy inzultáció más módszerrel . . .
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Szomorúan olvasom, mi történt.
Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok

Statisztikák

Témák
39,240
Üzenet
5,062,583
Tagok
631,106
Legújabb tagunk
Wlanseraf
Oldal tetejére