Az meg mi a szösz ?? Túró nélkül ??
Nálunk ma csak fasirozott lesz majonézes krumplisalátával és uborkasalátával , hogy nelegyen elég a salátából, desszertként tejberizs fehéjas cukorral .
a tésztája szénhidrát-csökkentett lisztből van
Az meg mi a szösz ?? Túró nélkül ??
Nálunk ma csak fasirozott lesz majonézes krumplisalátával és uborkasalátával , hogy nelegyen elég a salátából, desszertként tejberizs fehéjas cukorral .
Hát igen élni tudni kell és élvezni azt ami megadatott, azt a sok szépet ami körülvesz!Vadszezon egy erdei vendéglőben.
Csatolás megtekintése 1629807
Sütőtök leves.
Csatolás megtekintése 1629808
Szarvas hátszín fura zsemlegomboccal.
Csatolás megtekintése 1629809
Délutánni szelfi a balkonon mandarinnal.
Csatolás megtekintése 1629810
Aztán jött a naplemente.
Csatolás megtekintése 1629813
Szerencse is kellett hozzá. Fiatalon, jó országba és jó városba kerültem.Hát igen élni tudni kell és élvezni azt ami megadatott, azt a sok szépet ami körülvesz!