Foci

afca

Kitiltott (BANned)
Corgoň-liga. 21. f. DAC - Artmedia - 0:4 (0:3)

A DAC-ot szombaton egy minden tekintetben jobb csapat fektette kétvállra. A hazai csapat védelme semmit nem tudott kezdeni az ellenfél csatáraival, saját csatárai pedig a 89. percben kerültek először helyzetbe. Kweuke is nagyon hiányzik, ám Pinte Attila nélkül, olyan szerencsétlen és sebezhető volt a védelem, mintha nem is futballisták alkotnák, hanem éretlen kisgyerekek. Werner Lorantnak lesz mit csinálnia, hogy csapatot csináljon a fiúkból. <META content=Word.Document name=ProgId><META content="Microsoft Word 11" name=Generator><META content="Microsoft Word 11" name=Originator><LINK href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CBARAKL%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml" rel=File-List><STYLE><!--/* Style Definitions */p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal{mso-style-parent:"";margin:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-pagination:widow-orphan;font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman";mso-fareast-font-family:"Times New Roman";}@page Section1{size:612.0pt 792.0pt;margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt;mso-header-margin:35.4pt;mso-footer-margin:35.4pt;mso-paper-source:0;}div.Section1{page:Section1;}--></STYLE>

<!-- /#content-header -->

afca

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=390 border=0><TBODY><TR><TD class=offernametre vAlign=top colSpan=3>Biztos és fontos győzelem a Bőcs ellen
[2009-03-14 16:59]</TD></TR><TR><TD class=fraditexts vAlign=top colSpan=3>
Csapatunk 4-1-re verte a Bőcsöt hazai pályán, így növeltük előnyünket a tabellán. Remekül kezdődött a meccs, potyogtak a gólok, majd pedig fokozatosan őröltük fel a vendégeket. Góljainkat Dragóner, Fitos, Ferenczi és Wedgbury szerezték.
- 100%Fradi -
Remek hangulatban kezdődött a meccs, és eseménydúsan is. Fitos kimaradt lehetősége után máris megszereztük a vezetést: a 6. percben Dragóner bólintott szépen a hálóba (1-0). Egy perc sem telt el, és Urbin hatalmas bombagóllal kiegyenlített (1-1).
Nekünk sem kellett több két percnél, máris újra vezettünk. A Wedgbury buktatásáért megítélt büntetőt Ferenczi még elhibázta, ám az érkező Fitos nem hibázott. A szélső egyébként nagyon jól játszott, percekkel később az egyik helyzeténél csak centik hiányoztak, a kapufát találta el. Majd a 26. percben remekül adott középre, Ferenczi pedig szépen csúsztatott a hálóba. A félidő második felére kiegyenlítetté vált a küzdelem, inkább a mezőnyben gyűrték egymást a csapatok, de az iramra nem lehetett panasz. A hajrában aztán növeltük előnyünket, Wedgbury lőtte ki a sarkot szépen (4-1). Fordulás után főként mezőnyjáték zajlott, majd Irhás bombáját védte Holczer, a túloldalon Ashmore tüzelt veszélyesen. A folytatásban sem volt sok történés a pályán, nyoma sem volt az első félidő változatos játékának. Gyűrték egymást a csapatok, de lényegesen kevesebb volt a szép jelenet, mint az első félidőben. A végén még Abdi találta el egy remek lövéssel a kapufát, majd véget ért a meccs, amelyet 4-1-re nyertünk meg.
</TD></TR></TBODY></TABLE>

afca

Edzői nyilatkoztatok a DAC–Artmedia (0:4) párharc után

<!-- /#content-header -->2009, március 14 - 18:55
A DAC hazai rajtja fiaskóval végződött. A szurkolókhoz hasonlóan a sárga-kékek szakvezetői is csak nehezen tudtak napirendre térni a történtek felett. Ezt tükrözték a sárga-kékek német stratégájának szavai és arckifejezése a mérkőzést követő sajtótájékoztatón.
Werner Lorant dühös volt védenceire a vesztes csata után
SITA

Werner Lorant (DAC): „Kiábrándító teljesítményt produkáltak futballistáink, akik fittyet hánytak az edzői utasításokra, nem összpontosítottak a találkozóra. Ilyen hozzáállással nem lehetnek eredményesek még a II. labdarúgóligában sem. Keveset futottak, keveset ütköztek. Megértem a drukkerek elégedetlenségét.”

Michal Hipp (Artmedia): „Jól feltérpeztük, ennek is köszönhetően megleptük a DAC-ot. Nem hagytuk magunkat beszorítani térfelünkre, a kapunk elé ívelt magas labdákat elfejeltük. Védenceim taktikailag éretten futballoztak, küzdöttek, technikailag is felülmúlták a vendéglátókat. Szépségdíjas találatokat is produkáltak. Ilyen arányban is megérdemeltük a győzelmet.”

afca

Pisti barátom én leléptem.Ez a fórum hihetetlen szar lett.Azt mondták így marad.Akkor használlják ők.Szervusz barátom.:)

aniko45

Állandó Tag
Állandó Tag
Most jöttem haza a meccsről.
NYERTÜNK 4:0-RA KIRÁÁÁÁÁLYSÁÁÁÁG!!!!!!!!!!!
REMEK!!!!Nem voltam a meccsen,az interneten követtem nyomon,jó volt!A szombati meccsre kell mostmár koncentrálni!Mire tippelsz?:)