Könyv születik- Irj Te is egy sort hozzá!

Míg a rosszulléttől és a szégyentől köszködve próbált magyarázkodni és sűrű elnézést kért a rendőrtől. De a rendőrt nem hatotta meg és bosszúból bevitte magával az őrsre.
 
marketinges cég állásinterjújára. Eszébe jutott, hogy lehányta a ruháit és a kocsiját is, tehát taxit hívott. Hazament, megviselt ruháit az alkalomhoz illőre cserélni. Amint hazaért, kinyitotta az ajtót és ...
 
..és rádöbbent, hogy ez a valóság.
Itt a helye, itt van tennivalója,és nem az álmokban.
Gyorsan átöltözött és boldogan-kiegyensúlyozottan- rohant az állásinterjúra,
 
Ám amint az utcára lépett, észrevett egy taxist akivel már korábban is vitette magát. Róla tudta, hogy nem ismer lehetetlent.
 
A taxisofőr a gázra lépett, és szédületes tempóban végig száguldott a
városon.
Épp időben lépett be a megbeszélésre...
 
Az interjú sokáig tartott, már bőven délután volt mikor végre belépett lakása ajtaján. Nagyon fáradt volt, megviselte ez a nap. Úgy döntött hogy lefürdik és bezuhan az ágyba.
 
Csak rajtunk múlik, hogy halva marad e. De én picit belebonyolódtam a sztoriba. Hol is maradt félbe? :)
 
arra ébredt hogy......
Kinnt verőfényes napsütés van, csiripelnek a madarak, és ettől új érzések lobbantak fel benne.
.
 
A kertben a virágok káprázatos szinekben pompáztak, és fény vidáman kergetözött a szirmaik közöztt.
 
Hosszu bő, csuklyás ruha fedte be az egész alakot,ám a szél játékosan fellebbentette csuklyáját,és ott állt, meglepetten.....
 
A jövevény ismeretlen volt számára, mégis mosolyogva ,barátáságosan,de
de némi kétellyel a szívében fogadta Őt.
 
Oldal tetejére