Hírek Sokkoló támadás Kanadában, rengetegen a halott

Fesztiválozó tömegbe hajtott egy ember Kanadában, többen meghaltak.

Több ember is életét vesztette Kanadában, amikor egy autó a tömegbe hajtott egy szombat esti utcai fesztiválon Vancouverben Egyelőre nem tudni, pontosan hányan haltak meg, a vancouveri rendőrség még csak annyit közölt, hogy többen is megsérültek. A sofőrt őrizetbe vették.

Kanada egyik filippínó rendezvényén történt a tragédia​

A baleset/támadás egy helyi filippínó ünnepségen, a Lapu Lapu fesztiválon történt, ahol egy autó a gyalogosok közé rohant. Az X-en megosztott felvételen a bódék és ételesstandok között kétségbeesett és segíteni próbáló embereket, valamint legalább öt, mozdulatlan testet látni. Ennél azonban több áldozat is lehet, a videó csak a helyszín egy részét mutatja. A felvételeken több rendőrautó, mentő és tűzoltóautó is látható.

Ken Sim, Vancouver polgármestere gyorsközleményében azt írta, hogy megdöbbentette a Lapu Lapu-napi rendezvényen történt szörnyű eset. „Gondolatban a tragédia minden érintettjével és Vancouver filippínó közösségével ebben a rendkívül nehéz időszakban” – fogalmazott.

1745795087423.jpeg
 
"Azon a napon, amikor Kanada szavazott, Donald Trump ismét kampányolt. Hétfő reggel az amerikai elnök a Truth Social nevű közösségi oldalán azt írta, hogy a szomszédos országnak olyan embert kellene választania, akinek „megvan az ereje és a bölcsessége” ahhoz, hogy Kanadát „az Amerikai Egyesült Államok dédelgetett 51. államává” tegye. Azonban pontosan ezt egyik fő jelölt sem szándékozik tenni, és az a jelölt győzött, aki a legjobban megtestesíti a Trumppal való ellentétet: a 60 éves liberális Mark Carney."
 
Azt olvastam régebben. hogy főleg az indiaikat utálják Kanadában.
Én meg mást de hasonlót halottam:
Irországban és Angliában utálják az indiaiakat.
A képzetlenségükért és életmódjukért.
Persze hozzájárul hogy nagyon meglepték migrációjukkal azt a két országot
 
"Azon a napon, amikor Kanada szavazott, Donald Trump ismét kampányolt. Hétfő reggel az amerikai elnök a Truth Social nevű közösségi oldalán azt írta, hogy a szomszédos országnak olyan embert kellene választania, akinek „megvan az ereje és a bölcsessége” ahhoz, hogy Kanadát „az Amerikai Egyesült Államok dédelgetett 51. államává” tegye. Azonban pontosan ezt egyik fő jelölt sem szándékozik tenni, és az a jelölt győzött, aki a legjobban megtestesíti a Trumppal való ellentétet: a 60 éves liberális Mark Carney."
meg is lesz az eredmenye
a bunozok aranykora tovabb tart
a birok es az eszetlen torvenyek miatt
siman traktorral huzzak ki a bankbol az penzkiado automatat vilagos nappal es a biro 1 ev buntetest ad felfuggesztve
a vancouveri autokazos siman megussza mentalis beszamithatatlansag miatt
tovabbra is millioszamra ozonlenek az azsiaiak az orszagba lakhatasi sokkot okozva + az alulkepzettek koreben iszonyu munkahiany alakul az azsiai mindent felvallal harmadaron
az albertai es a quebeci regio mar bejelentette a laszakadasi szandekat HA liberalisok nyernek
szoval azeeee annyira nem hurrazik Canada az apokanak
 
India, és afrikai is igencsak gyorsan növekszik lakosságszám szerint, akiknek egy része elmegy a jobb élet reményében, ahova engedik. Kanada rengeteg embert befogadott, kérdés, hogy ki tudja e aknázni ezen emberi erőforrásokat, vagy azok aknázzák ki az állam erőforrásait.
 
India, és afrikai is igencsak gyorsan növekszik lakosságszám szerint, akiknek egy része elmegy a jobb élet reményében, ahova engedik. Kanada rengeteg embert befogadott, kérdés, hogy ki tudja e aknázni ezen emberi erőforrásokat, vagy azok aknázzák ki az állam erőforrásait.
Canadanak NEM az elso bevandorlo kell
hanem az ott felnovo mar teljesen canadaiva valt gyerekei
akik mar tokeletes teljesen loyalis tagjai a canadai tarsadalomnak
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,240
Üzenet
5,062,524
Tagok
631,096
Legújabb tagunk
Greta91_
Oldal tetejére