Hírek Sokkoló támadás Kanadában, rengetegen a halott

Fesztiválozó tömegbe hajtott egy ember Kanadában, többen meghaltak.

Több ember is életét vesztette Kanadában, amikor egy autó a tömegbe hajtott egy szombat esti utcai fesztiválon Vancouverben Egyelőre nem tudni, pontosan hányan haltak meg, a vancouveri rendőrség még csak annyit közölt, hogy többen is megsérültek. A sofőrt őrizetbe vették.

Kanada egyik filippínó rendezvényén történt a tragédia​

A baleset/támadás egy helyi filippínó ünnepségen, a Lapu Lapu fesztiválon történt, ahol egy autó a gyalogosok közé rohant. Az X-en megosztott felvételen a bódék és ételesstandok között kétségbeesett és segíteni próbáló embereket, valamint legalább öt, mozdulatlan testet látni. Ennél azonban több áldozat is lehet, a videó csak a helyszín egy részét mutatja. A felvételeken több rendőrautó, mentő és tűzoltóautó is látható.

Ken Sim, Vancouver polgármestere gyorsközleményében azt írta, hogy megdöbbentette a Lapu Lapu-napi rendezvényen történt szörnyű eset. „Gondolatban a tragédia minden érintettjével és Vancouver filippínó közösségével ebben a rendkívül nehéz időszakban” – fogalmazott.

1745795087423.jpeg
 
A híreket tegnap bemondta a TV is és kicsit másképp.
Persze először mindig megy a találgatás.
Úgy mondta: Nem terrortámadás volt.
És sérülteket mondott...nem halottakat
Ez a cikk is így fogalmaz: "valamint legalább öt, mozdulatlan testet látni"
Az újságírói találgatás mintapéldánya
Telex szerint: 9 -n meghaltak
Indek szerint mentális problémájú ember tette és 11 embert gázolt halálra
 
Utoljára módosítva:
A híreket tegnap bemondta a TV is és kicsit másképp.
Persze először mindig megy a találgatás.
Úgy mondta: Nem terrortámadás volt.
És sérülteket mondott...nem halottakat
Ez a cikk is így fogalmaz: "valamint legalább öt, mozdulatlan testet látni"
Érdekes eddig épp TE voltál az aki a terror szót kritizáltad.
Azért is használtam hogy rá csapsz-e igen megtetted.
Mert az hogy egy autó nagy sebességgel tömegbe hajt az szerintem eléggé fedi a terror támadások kifejezést
 
Érdekes eddig épp TE voltál az aki a terror szót kritizáltad.
Azért is használtam hogy rá csapsz-e igen megtetted.
Mert az hogy egy autó nagy sebességgel tömegbe hajt az szerintem eléggé fedi a terror támadások kifejezést
Ne velem vitatkozz, én is cikkeket olvasok:
Persze először mindig megy a találgatás.
Úgy mondta: Nem terrortámadás volt.
És sérülteket mondott...nem halottakat

Ez a cikk is így fogalmaz: "valamint legalább öt, mozdulatlan testet látni"

Az újságírói találgatás mintapéldánya
Telex szerint: 9 -n meghaltak
Index szerint mentális problémájú ember tette és 11 embert gázolt halálra
Várni kell mert még megy a újságírói hiszti.
 
Mivel ha valaki abban látja a saját sikerességét hogy embereket tud elpusztítani az valóban mentálisan beteg.
 
A terror szó igazán vegyes.Mert ha mentális problémájúnak minősített embert tette
Akkor mi?
A rendőrség szerint...
Jól van akkor dugják a fejüket a homokba. Mert az ilyen cselekedetnek vannak kiváltó okai akár egészséges akár mentálisan sérült ember az elkövető.
 
aha...mindig ezek a jó öreg, mentális problémák...
A kanadai rendőrség megnevezte a szombat esti, vancouveri tömeges gázolás gyanúsítottját. Egy 30 éves férfi, Kai-Ji Adam Lo hajthatott a gyalogosok közé a helyi filippínó ünnepségen, a Lapu Lapu fesztiválon.
A gázolásban 11 ember halt meg, több tucatnyian pedig megsérültek. Az áldozatokról egyelőre keveset lehet tudni. Rai annyit mondott, hogy az áldozatok között férfiak, nők és gyerekek is vannak. A legfiatalabb 5, a legidősebb 65 éves volt.
 
Utoljára módosítva:
aha...mindig ezek a jó öreg, mentális problémák...
A kanadai rendőrség megnevezte a szombat esti, vancouveri tömeges gázolás gyanúsítottját. Egy 30 éves férfi, Kai-Ji Adam Lo hajthatott a gyalogosok közé a helyi filippínó ünnepségen, a Lapu Lapu fesztiválon.
A gázolásban 11 ember halt meg, több tucatnyian pedig megsérültek. Az áldozatokról egyelőre keveset lehet tudni. Rai annyit mondott, hogy az áldozatok között férfiak, nők és gyerekek is vannak. A legfiatalabb 5, a legidősebb 65 éves volt.
A terrorizmus nem m,ás mint mentális probléma!
Más emberek válogatás nélkuli gyilkolásához nerm lehet ideologiat gyartani, legfeljebb a maguk is "mentális" problémákkal kuzdok teszik ezt!
A gond hogy a mi europai értékeink szerint is elfogadhato - majd dicseretes is lesz! - az ha valakik válogatás nélkul agyba fobe vernek embereket. A lényeg, hogy ezt azokkal tegyék akik nem a mi ideologiankat valljak!(ma is ott csucsul valaki az ep-ben, aki ezt tette, de gyorsan megoldottak nehogy mar el lehessen itelni erte)
Ez nem fasizmus, hanem europai demokracia!

A canadai demokraciaban is kizarolag mentalisan serult emberek gyilkolnak valogatas nelkul masokat. Nem terroristak, hanem mentalisan serult emberek...

Francba ez a vilag egyre utallatosabb lesz
 
aha...mindig ezek a jó öreg, mentális problémák...
A kanadai rendőrség megnevezte a szombat esti, vancouveri tömeges gázolás gyanúsítottját. Egy 30 éves férfi, Kai-Ji Adam Lo hajthatott a gyalogosok közé a helyi filippínó ünnepségen, a Lapu Lapu fesztiválon.
A gázolásban 11 ember halt meg, több tucatnyian pedig megsérültek. Az áldozatokról egyelőre keveset lehet tudni. Rai annyit mondott, hogy az áldozatok között férfiak, nők és gyerekek is vannak. A legfiatalabb 5, a legidősebb 65 éves volt.
Az újságírók vagy kavarnak mint írtam

Vagy lassabban de tisztul a kép
Ha hinni lehet a TV-nek bár azok is újságírók
Már az is 11 halottról beszél
De amit te a adtál linket:
Az még bizonytalanabb mert ezt írja
:
Több ember is életét vesztette Kanadában, amikor egy autó a tömegbe hajtott egy szombat esti utcai fesztiválon Vancouverben – írja a BBC. Egyelőre nem tudni, pontosan hányan haltak meg, a vancouveri rendőrség még csak annyit közölt, hogy többen is megsérültek. A sofőrt őrizetbe vették.
Meg sincs nevezve a sofőr.
Mivel nem egy betűket olvasunk hiába adunk linket.
Én azt mondom várjál 5 napot mire ez a újságírói csapkodás elül.
Én várok te is higgadj le.
 
De amit te a adtál linket:
Bocs nem vettem észre hogy ott maradt. Nem szoktam linket adni sem.
Amit írtam a BBC alapján írtam.
Amit TE olvastál az régebbi BBC forrás
A legújabb az amit írtam.
A gázolásban 11 ember halt meg, több tucatnyian pedig megsérültek. Az áldozatokról egyelőre keveset lehet tudni. Rai annyit mondott, hogy az áldozatok között férfiak, nők és gyerekek is vannak. A legfiatalabb 5, a legidősebb 65 éves volt.
 
Én azt mondom várjál 5 napot mire ez a újságírói csapkodás elül.
Én várok te is higgadj le.
Higgadjak le??
Miért mert közöltem a legújabb hírt?
Sajnos sok az áldozat.
Az hogy most még hallasz róla természetes. Ha kivárod az öt napot már nem fogsz ezzel a hírrel találkozni
 
csakhogy ne talalgassatok

Kai Ji Adam Lo-ról, akit a rendőrség a Lapu Lapu fesztiválon történt, legalább 11 ember halálát okozó támadás miatt tartóztatott le. Egyértelműen mentális egészségügyi problémákkal küzdött, és a támadás előtt ismert veszélyt jelentett a társadalomra. Még a saját családja is aggodalmát fejezte ki mentális egészsége miatt néhány órával a támadások előtt, míg a rendőrség megerősítette, hogy már több alkalommal is kapcsolatba kerültek ezzel az elmebeteggel . Miért engedték szabadon mozogni????

Lo állampolgárságát nem határozták meg, de Vancouverben él, és a neve lehetséges kelet-ázsiai (kínai) származásra utal. Büntetett előélete nincs, de mentális egészségügyi problémákkal küzd, amelyeket súlyosbított testvére, Alexander 2024 januári meggyilkolása és édesanyja 2024 augusztusi öngyilkossági kísérlete. Családja órákkal a támadás előtt aggodalmát fejezte ki mentális egészségi állapota miatt.
A rendőrség kizárta a terrorizmust, a támadást Lo mentális egészségügyi problémáinak tulajdonítva. A nyomozás folytatódik, különös tekintettel a mentális állapotára és a korábbi fenyegetettségre utaló jelek hiányára, ami vitákat váltott ki a fesztivál biztonsági hiányosságairól.




a hirek szerint o egy lany

Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy


Lehet, hogy egy kép erről: , szöveg, amely így szól: „FILIPINOS LAPU- LAPU-LAPU DAY SUSPECT KAI-JI ADAM LO ARRESTED TUPEN 新特能 1050 3 정루을 →”
 
Utoljára módosítva:
Azt olvastam régebben. hogy főleg az indiaikat utálják Kanadában.
nem mentesek > van egy-ket varosuk Calgary + Edmonton tipikus indiai
+ Brampton >>/Toronto elovarosa/
a kinaiake Vancouver
a philippineke Winnipeg /itt elobb gondoltam volna barmit is /
 
Utoljára módosítva:
Az újságírók vagy kavarnak mint írtam

Vagy lassabban de tisztul a kép
Ha hinni lehet a TV-nek bár azok is újságírók
Már az is 11 halottról beszél
De amit te a adtál linket:
Az még bizonytalanabb mert ezt írja
:
Több ember is életét vesztette Kanadában, amikor egy autó a tömegbe hajtott egy szombat esti utcai fesztiválon Vancouverben – írja a BBC. Egyelőre nem tudni, pontosan hányan haltak meg, a vancouveri rendőrség még csak annyit közölt, hogy többen is megsérültek. A sofőrt őrizetbe vették.
Meg sincs nevezve a sofőr.
Mivel nem egy betűket olvasunk hiába adunk linket.
Én azt mondom várjál 5 napot mire ez a újságírói csapkodás elül.
Én várok te is higgadj le.
A media elso kozlesnel par oraval a tortentek utan nyilvan nem tudja a sok serult kozul hanyan fognak meg meghalni.
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,240
Üzenet
5,062,533
Tagok
631,100
Legújabb tagunk
Simon Dalma
Oldal tetejére