Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

jpg fájlokat kerestem a neten, és itt találtam rájuk, viszont nem lehet őket letölteni a 20 előzetes hozzászólás nélkül...:-(
és te?
 
no, én elértem a bűvös számot, remélem csatlakozik hozzád valaki, hogy könnyebben menjen, elvégre így mégiscsak sokkal könnyebb a dolog? Nem csak magadban elmélkedni..... :-/
szia
 
Az előbb kijött egy ablak, de eltűnt, mielőtt végigolvastam volna, valahogy így kezdődött: hozzászólásaidat áttettük az üzeneteidhez... (remélem ez nem jelent semmi rosszat).

Én alapokat keresek, google alapján itt fenn is vannak, remélem hamarosan sikerül megtalálnom és letöltenem őket.
 
Oldal tetejére