Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

Sziasztok! Ilyennel még sohasem találkoztam, hogy gyűjtögetnem kell a hozzászólásokat ahhoz, hogy egy adott oldalon a tartalmakat megnézem. Érdekes. Vicces:) Kipróbálom....mert van időm, itthon babázok:)
 
Így van időm írogatni, bár nem vagyok tipikus neten lógós. Most is csak babának kerestem keresztszemes születési köszöntő mintát, így keveredtem erre ahonalpra megint, ahol nem tudtam megnyitni a képeket, ez felbosszantott, így lkezdtem keresni ennek az okát.
 
Hogy az ember mit meg nem tesz egy keresztszemes mintáért!:) Ezek után remélem, hogy azt találom majd meg itt ezen az oldalon, amit már régóta keresek.
 
Egyébként már évek óta hímzek keresztszemeseket, de csak terítőket, most azonban, hogy megérkezett a kislányom, szeretném kreatív módon feldobni a gyerekszobát saját kjészítésű dolgokkal.
 
Érdekes a 20 hozzászólásért mindenféle dolgokról írni. Sajna az nem az én sítlusom, hogy értelmetlen btűsorokat tegyek közzé. Így ha valaki esetleg lolvassa a hozzászólások ezen sorozatát, jókat derülhet...rajtam is:)
 
Oldal tetejére