Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

nem értem

egyszerüen nem értem: mit kell írni,hová kell írni miért kell írni? A legrosszabb a miért érthetetlensége!!!! egyszerüen fel nem tudom fogni,mi szükség van rá!!!! nem elég a reg? máshol elég,regisztrálok megerösitem megkeresem ami kell letöltöm kész ezzel szemben( mondhatni a normális gondolkodással szemben) itt az új user még arra is kényszerítve van hogy egy steljesen ismeretlen közegben minden segitség nélkül tévelyegjen,úgymond bolyongjon,segítsen már valaki az isten verje meg,semmi támpont nincs ehhez az oldalhoz,ne kelljen már több millio oldalt átnyálazni hogy megtudjak valamit!!! mit irjak,hova irjak miért húsz és ami a legfontosabb EGYÁLTALÁN MIÉRT?
 
Oldal tetejére