nekem még nincs megörülök a tagságomnak
én isEgyedül gyűjtögetek....
biztos megvan az okKöszönöm
a b c dNem adom fel, várom a választ.
ok.A jó ég áldjon meg, maradj ebben a topikban ne kelljen már annyit törölnöm.
Van humor topik oda írhatsz vicceket ha itt unalmas a gyűjtögetés.