Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez

[h=1]A napi meditáció 7 előnye
1. Testileg, lelkileg lazább leszel attól, ha mindennap legalább egy meditációs gyakorlatot elvégzel. Ennek pedig csak áldásos hatásai vannak, nem igaz? [/h]
 
2. Hatékonyabban tudsz teljesíteni a munkahelyeden, ha meditálsz. A relaxációs gyakorlatok a feszültségoldás mellett növelik a koncentrációs képességet is.
 
3. Talán logikátlannak tűnik, mégis igaz: ha naponta félórát meditálsz, sokkal jobban osztod be az idődet, és több szabad perced marad magadra.
 
4. Az emberi kapcsolataid (és főleg a családi kapcsolataid) is javulnak a rendszeres gyakorlásnak hála. A párod már néhány nap után megérzi a változást, de hetek múlva a szüleidnek és a barátaidnak is feltűnik majd, hogy jobb kedved van és jobb veled beszélgetni!:eek:
 
6. A meditáció növeli az intuíciót. Mindegy, hogy melyik iskolát vagy irányzatot választod, biztos, hogy gyakorlás közben és utána is sokkal tisztábban és hangosabban hallod majd a belső hangodat!
 
7. Gyógyulhatsz, amíg meditálsz. Természetesen a kifejezetten gyógyító célra megírt, kitalált gyakorlatok a leghatékonyabbak, de ha nem vagy beteg, nem kell feltétlenül ezeket választanod. Bármelyik technika segít megőrizni és megszilárdítani az egészségedet!
 
Persze.Én úgy gondolom azért történik ez mert megpihen az agy is és a szervezet is a meditáció ideje alatt.Feltöltődik energiával ezért fiatalodik. A fiatalság pedig magábban foglalja a szépséget is.
 
Oldal tetejére