Sziasztok, jó estét!
Csak jelezni akartam, hogy itt vagyok, és próbálok visszaolvasni, hogy megismerjelek Benneteket.
Az a pizza remekül néz ki, szinte ide érzem az illatát :).
Nekem a nagymamám a pizzaguru, irgalmatlan mennyiséget szokott sütni, és természetesen mind el szokott fogyni. Ahogy...